הסרת שיערב שיטת IPL

כל מה שטכנולוגיית IPL יכולה לעשות בשבילך

ב"יפה מקסימוב מרכזי אסתטיקה" אנו עושים שימוש ב- IPL בשורה ארוכה של טיפולים, שעיקרם שיפור מראה העור. השימוש ב- IPL משפר את מרקם העור, מסייע בטיפול באקנה, עוזר למיצוק העור בכך שהוא מגרה את פעילות הקולגן ומהווה חלק מן הטיפול בפיגמנטציה. כמו כן, באמצעות הטגנולוגייה המתקדמת אנו מציעות טיפול הסרת שיער IPL, הסרת שיער בקרן אור.

על כן, עם לקוחותינו נמנים נשים וגברים רבים בכל קשת הגילאים, הנעזרים בטכנולוגיה זו, כל אחת ואחד על פי צרכיהם האישיים ולאחר פגישת אבחון והתאמה מדויקת של סוג הטיפול, משך הטיפול ומספר הטיפולים הדרוש:

נערים ונערות, ופעמים רבות גם נשים צעירות וגברים צעירים, מגיעים אלינו על מנת לטפל באקנה, בעיה האופיינית לגילאים אלו (ולעיתים נמשכת מאוחר יותר) ומלווה באי-נעימות; נשים שנחשפו לשמש לאורך תקופה ארוכה וכן נשים לאחר לידה או נשים שחלו בהן שינויים הורמונאליים באות אלינו על מנת לטפל בפיגמנטציה שנוצרה בפניהן ומשמעותה כתמים הנראים על עור הפנים; ונשים וגברים בשנות השלושים ומעלה בחייהם עורכים טיפולים למיצוק העור וטיפולי אנטי-אייג'ינג. נערות ונשים בכל הגילאים מבצעות טיפולי הסרת שיער IPL באמצעות טכנולוגיה זו. 

 

לאילו טיפולים מתאימה טכנולוגיית IPL?

  • טיפול באקנה ומיצוק עור
  • טיפול בפיגמנטציה
  • וכמובן הסרת שיער IPL

כיצד פועלת טכנולוגיית קרן אור IPL?

הטיפול נעשה באמצעות שימוש בקרני אור בעלות ספקטרום רחב. בעת השימוש במכשור, אנרגיית האור הופכת לאנרגיית חום. תאי העור מתחממים עד לנקודה שבה מופעלים בהם תהליכים ביוכימיים המחדשים את העור.

טכנולוגיית IPL להסרת שיער פנים

כאשר מדובר בהסרת שיער IPL, קרן האור נבלעת בצבע השיער ומתרחשת הולכה שלה פנימה עד לזקיק. היא מנתקת את הזקיק מנים הדם, שנצרב, ובשל פעולה זו, נפסקת ההזנה לשורש השערה. להוציא מקרים של מצבים בריאותיים מסוימים והיסטוריית מחלות קשות, שיטת הסרת שיער בקרן אור מתאימה לנשים בכל הגילאים אשר סובלות משיעור בפנים מכל סיבה שהיא – גיל, מצב הורמונאלי ועוד.

יתרונותיהם של טיפולי הסרת שיער בשיטת IPL

  • הטיפולים מתאימים לפתרון קשת רחבה של בעיות עור.
  • כל סוגי הטיפולים בטכנולוגיה זו הם קצרים ומהירים.
  • הטיפול אינו כואב ואינו מסב ללקוחות אי-נעימות – דבר שחשוב לנו מאוד ואנו שמות עליו דגש.
  • לאחר הטיפול אין צורך בתקופת מנוחה או התאוששות, וניתן לתפקד כרגיל – לעבוד, ללמוד, לבלות, ליהנות והכי חשוב – לחייך.
  • הטיפולים ניתנים להתאמה אישית עבור כל לקוחה ולקוח, רצונם וצרכיהם.

ככל הטיפולים ב"יפה מקסימוב מרכזי אסתטיקה", גם טיפולי הסרת השיער IPL המבוססים על טכנולוגיית קרן אור מבוצעים על ידי מטפלות מוסמכות, מקצועיות ומיומנות, שעברו הכשרה ממושכת וצברו שעות התלמדות וניסיון רבות מאוד.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר –  ואנו נשמח להעניק לכם מידע נוסף אודות הסרת שיער בשיטת ipl.  להזמנה ב50% הנחה לזמן מוגבל לחץ כאן